Rekrutacja     Szukaj     Zaloguj się

Wyszukiwanie

Kontakt

Kontakt

Wyższa Szkoła Zarządzania
i Administracji w Opolu

ul. Niedziałkowskiego 18,
45-085 Opole

tel. +48 77 402 19 00
REGON 531152730
NIP 7541824897

mgr Dorota Dańczuk
Kierownik Rektoratu
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 104
E-mail: info@poczta.wszia.opole.pl
Tel.: +48 515 927 197

Opole, ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 9
Tel. +48 515 927 114
Tel. +48 515 927 117
E-mail: dziekanat@poczta.wszia.opole.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:30-15:30
sobota (wrzesień – czerwiec): 7:30-15:00
sobota (lipiec – sierpień): 08:00-14:00
niedziela: nieczynne
Przerwa w dni robocze: 12:00-12:15

Pracownicy Dziekanatu:

mgr Beata Idzik
Kierownik Dziekanatu

mgr Róża Iwanicka

mgr Aleksandra Konefał

mgr Renata Wdowik

mgr Józef Kaczmarek
Kierownik Studiów Podyplomowych
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 12
E-mail: podyplomowe@poczta.wszia.opole.pl
Tel.: +48 515 929 533

Godziny otwarcia:
wtorek – piątek: 8:30-13:30


mgr Mirosław Hanulewicz
Administrator platformy e-learningowej
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 209
E-mail: m.hanulewicz@poczta.wszia.opole.pl

Godziny pracy biura:
poniedziałek – piątek: 9:00-15:00
Przerwa 11:00-12:00

Andrii Skomorovskyi
Kierownik Biura –
Pełnomocnik Rektora
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 6
E-mail: a.skomorovskyi@g.wszia.opole.pl

Liliia Verbych
Specjalista ds. cudzoziemców
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 3
E-mail: l.verbych@g.wszia.opole.pl
Tel. +48 513 856 402

Hanaphy Mubarak
Specjalista ds. cudzoziemców
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 3
E-mail: m.hanaphy@g.wszia.opole.pl
Tel. +48 510 685 234

Olha Udovenko
Specjalista ds. cudzoziemców
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 3
E-mail: o.udovenko@g.wszia.opole.pl
Tel. +48 515 926 452

mgr Dorota Dańczuk
Specjalista ds. stypendiów
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 104
E-mail: stypendia@poczta.wszia.opole.pl
Tel.: +48 515 927 197

mgr Wojciech Rudy
Pełnomocnik Rektora
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 207
E-mail: w.rudy@poczta.wszia.opole.pl
Tel. +48 515 928 219

mgr Joanna Makowska
Główna księgowa
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 207
E-mail: kwestura@poczta.wszia.opole.pl
Tel. +48 515 928 219

mgr Mariola Maleika
Księgowa
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 207
E-mail: kwestura@poczta.wszia.opole.pl
Tel. +48 515 928 219

Ewa Lech
Specjalista ds. rozliczeń – kasjerka.
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 207
E-mail: kwestura@poczta.wszia.opole.pl
Tel. +48 515 928 219

mgr Anna Bach
Kierownik Działu Kadr
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 106
E-mail: kadry@poczta.wszia.opole.pl
Tel.: +48 515 928 564

mgr Marcin Oleksiuk
Kierownik Biura
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 111
E-mail: projekty@poczta.wszia.opole.pl
Tel.: +48 698 346 831

mgr Olga Ślemp
Specjalista ds. projektów
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 111
E-mail: o.slemp@poczta.wszia.opole.pl
Tel.: +48 515 927 950

mgr Katarzyna Michura
Specjalista ds. projektów
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 111
E-mail: k.michura@poczta.wszia.opole.pl

mgr Bartłomiej Roczek
Kierownik Biblioteki
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 09
E-mail: biblioteka@poczta.wszia.opole.pl
Tel.: +48 515 926 839

Godziny otwarcia:
poniedziałek: nieczynne
wtorek – czwartek: 12:00 – 15:30
piątek: 12:00 – 17:00
sobota: 9:00 – 15:00
niedziela: nieczynne

mgr Józef Kaczmarek
Kanclerz
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 105a
E-mial: kanclerz@poczta.wszia.opole.pl
Tel.: +48 604 213 955

mgr Józef Kaczmarek
Kanclerz
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 105a
E-mial: kanclerz@poczta.wszia.opole.pl
Tel.: +48 604 213 955

mgr Filip Pokusa
Prezes AZS WSZiA w Opolu
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 03
E-mail: f.pokusa@poczta.wszia.opole.pl
Tel.: +48 515 929 194

mgr inż. Tomasz Muszyński
Kierownik Działu Technicznego
ul. Niedziałkowskiego 18, pok. 206
E-mail: pomoc@poczta.wszia.opole.pl
Tel.: +48 77 542 11 55 wew. 8 -> 3

Inspektor ochrony danych
E-mail: iod@poczta.wszia.opole.pl